Autorska recenzja notebooka:
HP 250 G3 to podstawowy notebook biznesowy uznanego producenta z branży komputerowej. Stonowana stylistyka oraz staranne wykonanie sprawiają, że laptop dobrze się prezentuje i sprawdzi się w niemal każdej sytuacji. Szukając niedrogiego notebooka do firmy, warto zainteresować się tym modelem.
Firma Hewlett-Packard jest jednym z największych koncernów informatycznych na świecie. W swojej ofercie ma również notebooki, w tym cenioną od wielu lat linię biznesową. Należą do niej m.in. solidne i nowoczesne serie ProBook i EliteBook oraz mobilne stacje robocze ZBook.
Laptopa biznesowego można łatwo rozpoznać - wyróżnia go matowa matryca. W HP 250 G3 producent zastosował właśnie taki ekran, co wyeliminowało męczące oczy refleksy świetlne oraz efekt lustra utrudniający pracę w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Panoramiczny ekran o przekątnej 15,6 cala oferuje typową rozdzielczość 1366 na 768 pikseli.

HP 250 w wersji G3 wyróżnia się odświeżoną obudową. Linia notebooka sprawia wrażenie smuklejszej. Dominujące matowe tworzywo pomaga chronić obudowę przed zabrudzeniami i zarysowaniami.
Wyspowa klawiatura o dużych i wyraźnie rozdzielonych klawiszach pozwala na szybkie i komfortowe tworzenie tekstów. Palce nie mają problemu z trafieniem w odpowiedni przycisk, co zminimalizuje liczbę literówek. W wygodnym wprowadzaniu danych liczbowych pomoże natomiast odrębny blok numeryczny. Szybkie nawigowanie po stronach internetowych to zasługa dużego touchpada z klasycznymi przyciskami.
HP 250 G3 dostępny jest w licznych konfiguracjach. Dwa rodzaje procesorów pozwalają wybrać, czy ważniejszy jest czas pracy na akumulatorze i kultura pracy, czy też wydajność. Na użytkowników oczekujących dłuższego czasu pracy bez zasilacza czekają modele z procesorami Celeron i Pentium o oznaczaniu "N". Większą wydajność ukryto w procesorach wyróżnionych literą "M" - np. Core i3.
Zintegrowany układ graficzny zredukował apetyt laptopa na energię, jednocześnie zapewniając bezproblemową obsługę aplikacji biurowych i multimediów w wysokiej rozdzielczości.
Laptop został wyposażony w podstawowy, lecz dobrze przemyślany wybór złączy. Gniazda VGA oraz HDMI pozwolą na analogowe lub cyfrowe podpięcie monitora, a trzy USB, w tym jeden w standardzie 3.0, przydadzą się do podpięcia dodatkowych urządzeń oraz nośników danych.

Standardem jest WLAN do bezprzewodowego łączenia się z siecią oraz kamera internetowa. Dostępne są również modele wyposażone w łączność Bluetooth.
Podstawowa gwarancja dla firm wynosi rok. Dodatkowo dostępny jest szeroki wachlarz rozszerzeń gwarancji.
HP 250 G3 to niedrogi laptop stworzony z myślą o zadaniach biurowych. Jego walory powinni również docenić użytkownicy domowi szukający porządnego sprzętu do przeglądania Internetu czy oglądania filmów. Pomimo niskiej ceny nie zapomniano o zapewnieniu odpowiedniej jakości montażu i zainstalowaniu ważnych dla naszej wygody złączy.
Leasing
Alternatywną dla kredytu formą finansowania zakupów sprzętu komputerowego jest leasing. Jest to idealne wyjście dla firm, które regularnie sięgają po najnowsze rozwiązania technologiczne, cenią sobie niskie obciążenia finansowe oraz dostrzegają zalety cyklicznych płatności.
Sklep kuzniewski.pl współpracuje z następującymi firmami leasingowymi:
Całą procedurę postaraliśmy się przedstawić w formie poniższej infografiki:

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani leasingiem, prosimy o
kontakt. Nasi specjaliści stworzą dla Państwa symulację leasingową, a także pomogą przygotować niezbędne dokumenty. Więcej informacji na temat tej formy finansowania można znaleźć
tutaj.
Ubezpieczenie
Sprzęt komputerowy jest stale narażony na bycie przypadkowo uszkodzonym. Według raportów serwisowych na całym świecie najczęstszą przyczyną usterek spowodowanych w urządzeniach mobilnych jest zalanie gorącą cieczą, natomiast w urządzeniach stacjonarnych - niespodziewany wzrost napięcia prądu w sieci elektrycznej.
W kuzniewski.pl oferujemy Państwu ubezpieczenie z oferty firmy Allianz na preferencyjnych warunkach. W przypadku wystąpienia uszkodzeń, które nie są objęte gwarancją producenta, ubezpieczyciel pokrywa koszty naprawy, a w przypadku tzw. szkody całkowitej wymienia sprzęt na nowy.
Jeżeli dokonują Państwo zakupu sprzętu przez naszą stronę, wystarczy wybrać dany wariant w konfiguratorze. Więcej na temat korzystania z konfiguratora można przeczytać
tutaj. Jeżeli zaś kupują Państwo sprzęt,
kontaktując się z naszym opiekunem ds. klienta biznesowego, to zaproponuje on Państwu ubezpieczenie go - wtedy wystarczy tylko powiedzieć, jaki wariant Państwa interesuje.
Całą procedurę postaraliśmy się przedstawić w formie poniższej infografiki:
